SUPER OKAZION VESHJE GREKE

630 000 LEK

700 000 LEK

Shitet nga: Niko 06 Qer 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Unisex
SUPER OKAZION me veshje GREKE per femra,meshkuj dhe per femije (vajza-djem), ne cmime shume te arsyshem per te filluar nje biznes te ri ose te vazhdoni biznesin tuaj me nje furnizim qe do jy sjelli fitime te medha...
i gjith malli eshte 2015-2016.

per femra :
fustane darke,dite,kemisha,xhinkse,funde,pantallona,strece,xhiboksa,pallto
per meshkuj :
bluza,xhinkse,kemisha

per femije:
kostume,bluza,xhinkse,pantallona (vajza/djem 1-16vjec)
fustane,strece,pallto,xhiboksa 1-16vjec


gjithashtu jepen 10 maniken

4 maniken per femra
1maniken per meshkuj
5maniken per femij

manikenet jane cilsi te larte ne gjendje perfekte dhe te blera ne greqi

jepen dhe mobiljet
5 raft inoxi per ne mur (dhe 19xhama per raft)
1 raft panel gri per ne mur
1 raft gri me rrota qe ka nga te dyja anet panel gri (15rafte gri panel)

te gjitha mobiljet jane ne gjendje perfekte dhe te blera ne greqi goxha shtrenjte


te gjitha rrobet jane 1.000 cope (1kostum= 1cope)dhe jepen bashke me mobiljet dhe manikenet ne cmime shume te arsyshem si pas mallit cilesor 6.300.000 Lek (te vjetra)


butiku ne rethin ku ndodhet eshte nje nga me te mirit per 4vjet me veshjet cilsore dhe moderne.
mbyllet per asrye largimi nga Shqiperia dhe jepen te gjitha ne cmim 1/4 nga cmimi real(cmimi blerjes)
faqja fb i butikut
https://mobile.facebook.com/passarella.elbasan?_rdrCel 0696640185
Leaflet
Në fillim