Rroba te perdorura me shumice

0 LEK

Shitet nga: Rroba te perdorura 09 Sht 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Unisex
Shesim rroba te perdorura. Lloje te ndryshme te seleksionuara sipas llojit, per femije e te rritur dhe cilesi te ndryshme. Cmime konkuruese. Paketimet fillojne nga 45Kg. Te importuara nga Italia dhe Zvicra.
Per cdo info mund te kontaktoni ne nr: 0696586329.
Rroba te perdorura
0696586329
Leaflet
Në fillim