Rroba origjinale për meshkuj dhe femra

0 EUR

Shitet nga: Bella Martines 11 Gush 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Unisex
Shiten rrobq origjinale te ardhura nga Zvicra,per femra dhe meshkuj,masa te ndryshme,nga nje cope per model.Jane te perdorura por ne gjendje te mire,ka dhe te paperdorura.Dergoni sms .
Bella Martines
0699567932
Leaflet
Në fillim