Manekine per veshje per meshkuj dhe femra

130 EUR

Shitet nga: serxhio 22 Korr 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Unisex
Shiten manekine ne gjendje sh te mire sh pakte perdorur ne ngjyre te zeze , gri dhe gold , jane manekine te prodhuar ne itali, cmimi i diskutueshem per shumice
serxhio
0694054555
Leaflet
Në fillim