Lecka per pastrim

0 LEK

Shitet nga: Rroba 13 Mar 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Unisex
Shiten rroba te cilat sherbejne si rrecka per pastrim, te gjitha material pambuk. Paketimet jane nga 10 Kg secila.
Perdorimet e mundshme: Servise Makinash, Mobileri, Hotele dhe cdo lloj tjeter biznesi.
Per cdo Info apo oferte mund te kontaktoni ne +355672001036
Leaflet
Në fillim