Kepuce-veshje te ndryshme

0 LEK

Shitet nga: elbasan 03 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Unisex
Shiten kepuce dhe veshje te ndryshme cilesire me shumice te sapo ardhura nga italia.Malli eshte i paketuar dhe i zgjedhur nga jasht. Shitet i paketuar me kile dhe cmim te arsyeshem.
elbasan
0692434133
Leaflet
Në fillim