Publikuar: Qer 27 2022 05:54

Shitet Biznes, Butik Rrobash dhe Atlete

EUR

Publikuar: Qer 27 05:54
Shikime: 387
🔴Shitet Biznesi Butik me Veshje, Atlete dhe Aksesore, per Meshkuj dhe Femra.
🔵Biznesi eshte aktiv prej 2 vitesh dhe eshte i pozicionuar ne rrugen kryesore ne qytetin e Beratit.
🔴Ndodhet ne fillim te rruges se Uznoves Pallati i ri ngjitur me ish Divizionin, Kati 2, me fasad te madhe xhami.

🔵Biznesi eshte i arreduar ne menyr moderne me te gjitha pasijet e reja dhe disponon me teper se 1000 Artikuj (Veshje, Atleta, Canta, Rripa , Parfume dhe aksesore te ndryshem), 4 Manekina (2 Femra, 2 Meshkuj).

🔴Faqa e Instagramit te Biznesit, numeron 10.3K followers.

🔵Dyqani eshte me nje siperfaqe 57m2, ka xhiro dhe klientel te rregullt, shitet per arsye emigrimi.

💶 Cmimi i Biznesit 13 000 Euro
💷 Cmimi i Qeras 30 000 Leke/Muaj


☎️ Per me teper detaje, kontaktoni ne nr 0696048050
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
387
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione