Xhiboks I lehtë për vjeshtë (k way)

30 000 LEK

Shitet nga: Edi 07 Tet 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Për meshkuj
Shes xhiboks për vjeshtë ,marka k way , I blerë në Itali 120€ dhe i përdorur vetëm tre muaj, është kundra shiut dhe kundra erës. është si i ri, masa xl
Leaflet
Në fillim