Rroba pune te reja

10 000 LEK

Shitet nga: Martin 25 Sht 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Për meshkuj
Shes nje komplet rroba pune : xhaket , pantallona , kepuce dhe xhiboks.
Leaflet
Në fillim