Atlete nike origjinale

6 000 LEK

Shitet nga: Sadian 26 Tet 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Për meshkuj
Atlete nike origjinale
Te ardhura nga Italia.
Gjendja super jane veshur veten njehere.
Shiten per shkak mase.
Jane bler 10000, shiten 6500.--6000
Jane super te rehatshme dhe jane akull te reja ,ne foto tregohet cdo pjese e atletes.
Nr-44 por i bejne nr 43
Te interesuarit te shkruajne ne Whatsapp
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione