Atlete nike origjinale

5 000 LEK

Shitet nga: Sadian 21 Tet 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Për meshkuj
Atlete nike origjinale
Jane bler 9000,shiten 5000 leke per arsye mosperdorimi.
Jane veshur vetem 2 here ne palester.
Akull te reja (mund te shikonin fotot kur trg cdo pjes e atletes)
Nuk kane asnje demtim as ne gome dhe as nga jashte.
Jane shume komode dhe per palester dhe per perditshmeri
Nike Air Relentless 5
Nr 45 - por i bejn nr 44 dhe 43
Te interesuarit te shkruajne ne WhatsApp
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione