Patika sportive

75 EUR

Shitet nga: Aurel 29 Pri 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tropojë
Prodhimet
Për meshkuj
Jom aureli nga shteti kosoves komuna e GJAKOVES Shes patikat te blera ne zvicerr 110CHF te perdorura vetem 2her patikat jon NIKE MercurialX dhe per kontakte mund te lajmerohi ne numer teli Nga komuna e gjakoves
Leaflet
Në fillim