Xhakete / Xhup Lekure JACK&JONES

4 000 LEK

7 000 LEK

Shitet nga: Armando 31 Mar 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për meshkuj
Xhakete lekure Jack&Jones, origjinale. Masa M. Produkti eshte ne gjendje shume te mire dhe ka nje model klasik (tipit denim) por ne te njejten kohe edhe modern sepse si kallepi, ashtu dhe menget vijne ngjitur me trupin dhe jo i fryre si tullum. Xhupi eshte nga Anglia. Shitet per arsye se nuk me vjen me. Per marken dhe kualitetin qe ka, cmimi eshte okazion.
Armando
0697424204
Leaflet
Në fillim