Publikuar: Qer 20 2022 06:58

SHITET

EUR

Publikuar: Qer 20 06:58
Shikime: 197
Përshkrimi:
OKAZION
Shitet komplet veshjesh profesionale per motor.Jane prej lekure ORIGJINALE dhe te reja.Kane mbrojtese ke krahet,qafa dhe gjunjet.Shiten per mos perdorim .Kontakti ne nr e reklamuar ose watsap &viber.
negocioet per cmimin,pasi te jete pare,produkti ,OSE NDROHET ME DICKA QE ME NEVOITET.produkti.Pyetje kot per cmimin nuk pranoj.
1 MILJON E DYQIND MIJË
I diskutueshem.


Çmimi: 120 000 LEK
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
197
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione