Pantallona per motosport

100 EUR

200 EUR

Shitet nga: Holgert 09 Sht 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për meshkuj
Pantallona per motorra te llojit sportiv . Dopio pantallon +mbrojtese tek gjum jet etj etj. Ardhur nga gjermania te markes POLO. Cmimi 100 € 1 pale . Masa M. Femer dhe L. Meshkuj.
Holgert
0696322028
Leaflet
Në fillim