Kostume klasike, burra dhe djem

80 EUR

Shitet nga: Ilir 08 Gush 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për meshkuj
Shesim kostume klasike cilesore me oferte reale. Prerje klasik masa deri numer 62.prerje regular dhe slim fit. Ngjyra dhe dizenjo te ndryshme. Adresa: Zogu i Zi, Tiranë prane karburant Gazheli.
Leaflet
Në fillim