Këpucë Adidas (20 mij lek të vjetra)

2 000 LEK

Shitet nga: Klei 11 Nën 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për meshkuj
Këpucë Adidas të reja dhe të papërdorur të blera në USA. Numri i këpucës 39.
Në fillim