Shiten atlete origjinale adidas

4 500 LEK

5 000 LEK

Shitet nga: Bujar 28 Gush 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për meshkuj
Shiten 6 pal atlete origjinale adidas+reebok modelet nga me te rejat dhe me te kerkuarat.Atletet jan te gjitha origjinale te ardhura nga gjermania.Shum pak te perdorura te veshura 2-3 her.Cmimi 4500 leke te reja per pal.Kontakt whats app
Leaflet
Në fillim