OKAZION BLUZE DSQUARED2

110 EUR

Shitet nga: Ralf 19 Mar 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për meshkuj
100% origjinale. Masa M. Bluzja eshte blere ne München dhe sic mund ta shikoni i ka akoma etiketat pra nuk eshte veshur kurre.Shitet per arsyen se me rri e vogel. Bluzja ka retail price 170€.Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim