Nike Mercurial Vapor

5 000 LEK

Shitet nga: Edison Bici 21 Tet 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për meshkuj
Nike Vapor Mercurial, kepuce futbolli fantastike ngjyre te zeze dhe portokalli, 100 % ORIGJINALE , te reja ne kuti. JAne profesionale me thuma hekuri dhe me celes zberthimi te thumave. Numer 43. Cmimi 50 mije leke te vjetra.
Edison Bici
0688406303

WhatsApp:
0688406303
Leaflet
Në fillim