Dyqan loly në majë të gishtave

500 EUR

Shitet nga: David 29 Korr 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për meshkuj
Ne ju ofrojmë këpucë të markave të nivelit të lartë dhe të mrekullueshëm që japin vlerën e saktë të kostumeve. Kontaktoni me mua për më shumë informacion përmes WhatsApp: +33746952822 ose me email: davidmckay.royal@gmail.com
David
Leaflet
Në fillim