Adidas yeezy 350

350 EUR

Shitet nga: Bujar 27 Gush 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për meshkuj
Shiten adidas yeezy 350 nr 43 1/3 origjinale te ardhura nga belgjika.Cmimi 350€ jan te reja te pa veshura dhe jan reflektive
Leaflet
Në fillim