Adidas Originals Dragon Të Kuqe nr.42

5 000 LEK

Shitet nga: Emri 25 Maj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për meshkuj
Atlete mjaft te rehatshme, te kombinueshme me cdo veshje dhe te ngrohta per ditet e dimrit!
Leaflet
Në fillim