Publikuar: Qer 09 2022 07:53

Atlete Guess per Cuna nr 44 te reja ne kuti ardhu nga Italia

EUR

Publikuar: Qer 09 07:53
Shikime: 174
Shiten atlete per cuna te firmes Guess origjinale nr 44 te reja ne kuti te paperdorura kan ardhur nga Italia
Ngjyre blu e erret
Jan nr 44 por mund ti bejn dhe nr 43.5
Shiten per arsye mosperdorimi sepse nuk me bejn
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
174
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699167220

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione