Atlete nike origjinale

4 500 LEK

Shitet nga: Sadian 22 Tet 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Për femra
Atlete nike origjinale per femra
Shiten 4500 leke.
Jane ne gjendje shume te mire jane veshur vetem per nje jave.
Jane shume te rehatshme dhe model shume i vecante.
Nr 39 - 25 cm
Te interesuarit ne shkruajne ne WhatsApp
Leaflet
Në fillim