Vello nuseje

70 EUR

Shitet nga: Eno 10 Sht 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për femra
Shitet nje vello nuseje
Bashke me vellon shoqerohet dhe nje mbulese tavoline e qendisur
Shiten 50 euro
0697256638
Leaflet
Në fillim