Strece 3-cerekershe femrash per stervitje/palester

1 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: ThriftShop Sport Albania 22 Maj 20:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për femra
Masa M-L, për femra.
Transporti eshte FALAS brenda Qendres, Bllokut, Komunes se Parisit, Qytetit Studenti, Rruges se Elbasanit.
Shesim Strece 3-cerekershe femrash per stervitje sportive.
Strecet jane te markes Gjermane "Pro-Touch".
Strecet përbëhen nga materiale të performancës së lartë, mikrofibrës dhe poliestrës të cilat kanë funksion përthithjen e djersës së formuar në sipërfaqen e lëkurës dhe avullimin e shpejtë të saj. Kështu duke e mbajtur lëkurën të thatë, dhe të freskët.
Ndërthurja e materialeve të mësipërme si dhe të disa copave rrjete, bëjnë që lëkura të jetë gjatë gjithë kohës e ajrosur, duke e lejuar sportistin/en të ketë një performance të lartë në sporte të ndryshme.
Per më shumë info, dergoni msg ne inbox ose komentoni këtu tek postimi.

"ThriftShop Sport Albania" është një dyqan rrobash sportiv që operon online. Rrobat janë të dorës së dytë, por si të reja dhe me një cilësi maksimale.
Rrobat kalojnë në një proces larje-je të dyfishtë.
Ju e blini dhe e veshni direkt pa asnjë lloj problemi.
Ne tregtojmë nga markat më të mira dhe më të njohurat në botën e sportit.
Tel: 0685251650
Instagram: thriftshop_sport_albania
Facebook: ThriftShop Sport Albania
ThriftShop Sport Albania
"ThriftShop Sport Albania" është një dyqan rrobash sportive që operon online. Ne disponojmë dhe furnizohemi shpesh me rroba që përdoren për stërvitje në palester, stërvitje në natyë si dhe cdo lloj sporti tjetër. Dërgimi është falas, ju e merrni, e provoni dhe nëse nuk ju bie masa, e ktheni mbrapsht tek korrieri.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bulevardi Gjergj Fishta Tregoje në hartë
00355685251650
ThriftShop Sport Albania
00355685251650
Leaflet
ThriftShop Sport Albania
Pantallona te shkurtra Sportive Meshkujsh NIKE 800 LEK
Pantallona te shkurtra Sportive Femrash CRANE 800 LEK
Pantallona te shkurtra Sportive Meshkujsh PUMA 600 LEK
Pantallona te shkurtra Meshkujsh ADIDAS 3 Pale 900 LEK
Në fillim