RROBA BANJE x FEMRA 2.000 lek

Shitet nga: ENDE 25 Sht 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Rroba banje per femra te paperdorura me etikete. Blere ne Greqi. Cilesore dhe ngjyra vishnje.
Masa pak e madhe 50 / 52
I shes sepse m'i kane bere dhurate per me rrijne te medha.

Çmimi: 2.000 lekë
069 27 93 560 TIRANE
TEL - WHATSAPP - VIBER

Adresa ku ndodhem: pranë ish-stacionit të Trenit, ose pranë Fakultetit të Shkencave, ose pranë Martenitetit të Vjetër.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim