Fustane me Qera Sweet Mode

1 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Fabio 27 Tet 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për femra
Japim fustane me qera per mbremje dhe evente te ndryshme .

Na vizitoni ne dyqanin tone per te provuar shumllojshmerine e fustaneve tona

Adresa: Rruga Don Bosko Tirane (mbrapa Baroons Bar)
Instagram: fustane_me_qera_sweet_mode
Facebook: Fustane me Qera Sweet Mode
Cel: 0688647048
Orari: Nga e hena ne te shtune
09:00-19:00

Ju mirpresim
Leaflet
Në fillim