Publikuar: Pri 21 2021 08:13

Bluzë ciklizmi Scott Endurance 30 - Masa S (femra)

LEK

Publikuar: Pri 21 08:13
Shikime: 22
Bluzë ciklizmi Scott Endurance 30 - Masa S (femra)

Teknologji 4way stretch dhe QuickDry
Zinxhir në gjysëm gjatësi, semi-autolock
Dy xhepa elastik në pjesën e pasme
Pjesa fundore elastike për përshtatje të mirë dhe komfort të shtuar

Gjendja: E re me etikete

Na ndiqni ne Instagram (@active_outfitters) per me shume informacion, produkte dhe oferta.

https://www.instagram.com/active_outfitters/
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
22
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione