Xhikse femrash te zeza Bershka

2 000 LEK

Shitet nga: Edison Bici 13 Tet 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për femra
Xhinkse te zeza femrash Bershka te reja dhe te paperdorura. Masa S.
Edison Bici
0688406303

WhatsApp:
0688406303
Leaflet
Në fillim