Skirt Burberry super ulje çmimi

100 EUR

Shitet nga: Jani 17 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për femra
Fund ose (skirt) Burberry cmimi fillestar 575 paund shitet per 100 euro I paperdorur me etikete dhe cmim i paperdorur fare shitet per arsye mos perdorimi me pak fjal turruni shpejt ta blini se eshte nje super okazion pa shaka. https://poshmark.com/listing/575-Ladies-Burberry-Brit-Plaid-Skirt-size-US-10-5aa070308df470a390d2a83c
Leaflet
Në fillim