Pantallon-tute ne ngjyre mustard made in Italy.

17 LEK

Shitet nga: Iris 30 Maj 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për femra
Pantallon -tutë made in Italy 🇨🇮 ngjyra mustarde me pika te bardha.
Jane super te rehatshme, te reja dhe mbi te gjitha cilesore. Kombinohen lehte me bluza te bardha apo te zeza madje dhe mustarde.
Pranverore dhe mund te vishen me pupa dhe atlete.

Leaflet
Në fillim