kepuce taka femrash

0 LEK

Shitet nga: Fation Bici 13 Nën 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për femra
Keto taka jane blere jashte vendit dhe jane perdorur nga bashkeshortja jo me shume se 5 here se cila.
cmimi i blerjes te reja varjon nga 50 deri ne 120 euro.

I shes te gjitha palet se bashku per 60 mije leke.
Cismet shiten vec per 50 mije leke.

jane lekure, numri i kembes 37 ose 4.

kam the nje video te shkurter pe te pare cilesine por nuk me la ta ngarkoj. te interesuarit ne watsp.

Per pyetje the negocim me merrni tek nr 00355699406961

FLM
Fation Bici
0699406961
Leaflet
Në fillim