Gucci cante style 112249

200 EUR

600 EUR

Shitet nga: Indrit 05 Korr 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për femra
Cante Gucci per femra shum pak e perdorur, origjinale dhe me nr serial cmimi ne dyqan i certifikuar gucci 1100 euro,, e merrni vetem per 200 euro.
Indrit
Leaflet
Në fillim