Shitet Banak Vitrin

1 300 EUR

Shitet nga: Lato 28 Tet 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet banak vitrin italian ne gjendje perfekte 3 m i gjat dhe motorr ekonomik per arsyje mbyllje aktiviteti
Leaflet
Në fillim