Kerkoj hotel me qera ne Himarë

1 EUR

Shitet nga: Skerd 26 Tet 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kerkoj nje hotel me qera ne zonen e Himares
Ose shtepi me shume dhoma qe mund te konvertohet ne ambjent akomodues
Te jete ne zonen e Himares qytet,ne zonen e shetitores nga shkembi maracit derit tek ura e potamit,ne Potam ose maksimumi siper Potamit tek unaza ose siper ne koder
Dhe ne zonen e Livadhit
Me kontaktoni me telefon ose mesazhe gjate gjithe kohes orari sperben problem vij ju takoj vete ne Himare
Cmimi te jete i arsyeshem
Tags
Himare,vlore,sarande,jale,vuno,livadh,jug,permet,tirane,elbasan,durres,shkoder,diber,cdi,makina,renault,mercedes,volkswagen,bmw,shtepi,qera,hotel,turizem,plazh,himare,potam,llaman,etj
Leaflet
Në fillim