Bregdet

60 000 LEK

Shitet nga: Ledi 26 Tet 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Truall toke ne zone turistike "ZVERNEC (vlore ) dhe shume te frekuentuar nga turistet e huaj dhe shqiptar.. me dekumenta te rregullta dhe certifikat pronesie . 150 larg bregut te detit perball hotel Vila Maria... shitet ose marrveshje .... 069 87 77 157
Leaflet
Në fillim