Zbritje €220 për Nisje më 18 Korrik, Ishte €619 -

399 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 10 Korr 19:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Zbritje €220 për Nisje më 18 Korrik, Ishte €619 - Bëhet €399.
Plazh në Rimini, 8 Ditë, duke filluar nga €399
- Fjetje 7 Netë në Hotel,
- Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel,
- Fluturimi Direkt Tiranë - Rimini - Tiranë,
- Transfertat vajtje Ardhje nga nga Aeroporti Riminit në Hotel.
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
🏂 Ski ne #KOLASHINE ✨ HOTEL HILTON 5* ✨ 100 EUR
😍Viti i Ri ne Paris😍🎆 320 EUR
All Inclusive, Halkidiki, 4 Ditë €89 89 EUR
BUDVA – KOTOR – ISHUJT PERAST➡Nisje 30 Shtator! 2 55 EUR
Në fillim