Company ad Published: Korr 13 2018 11:42

Zbritje €200 për Nisje më 16 Korrik. Më 16 Korrik,

EUR

Published: Korr 13 11:42
Views: 5
Zbritje €200 për Nisje më 16 Korrik.
Më 16 Korrik, Ishte €669 - Bëhet €469.
Plazh në Costa Brava, 8 Ditë, duke filluar nga €469,
Nisje çdo të Hënë, deri më 3 Shtator.
- Fjetje 7 Netë në Hotel 2*S dhe 4*,
- Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel,
- Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonë - Shkup,
- Transfertat Vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonës në Hotel.
Link description

SOLE TRAVEL

Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information