#Weekend All Inclusive në Budva, 3 Ditë €70

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 28 Sht 14:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 1 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
#Weekend All Inclusive në Budva, 3 Ditë €70, Nisja më 4, 11 Tetor.
Fjetje: 2 netë në:
- Hotel Montengro Beach 4* në All Inclusive Light, (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet gjatë vakteve, Pishina të Brendshme dhe të Jashtme)
- Hotel Iberostar Bellevue 4* në All Inclusive,(Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet gjatë gjithë ditës, Pishina të Brendshme dhe të Jashtme)
Shtesa €15 për Vajtje - Ardhje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim