🍂🍁🍂Vjeshtë në #Izrael, 5 Ditë €599, Nisja më 26

599 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 05 Tet 15:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
🍂🍁🍂Vjeshtë në #Izrael, 5 Ditë €599, Nisja më 26, 27 Nëntor

Nisja më 26, 27 Nëntor.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel te Kategorisë Turistike.
-Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Izrael me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Bakshishet për Shoferin e autobusit dhe Guidën në Izrael.
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
Vjeshtë në Zagreb, Dubrovnik, Sarajevë, 139 EUR
Viti Ri në Vjenë dhe Pragë, 6 Ditë €469, Nisja më 469 EUR
#Four #Points by #Sheraton 4* – 345 EUR
Tur ne Korfuz 27 29 Maj 89 EUR
Në fillim