Vjeshtë në Stamboll, 4 Ditë €249

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 28 Sht 14:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 3 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Tiranë
Vjeshtë në Stamboll, 4 Ditë €249

1. Turqi

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

OPSIONALE:
1. Lundrim me anije në Bosfor 1.5 – 2 orë për të parë Europën e dhe Azinë €5.
2. Shtesë për Darkë €30 për 3 netë.
3. Kroçiere me Shfaqje dhe Darkë €30, përfshin: Transporti vajtje ardhje nga Hoteli, Shfaqje me Kërcimtarë dhe DJ, Darkë Speciale, Pije jo alkoolike pa kufizim. Zgjat 3 orë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim