#Vjeshtë në Pragë, 5 Ditë €349 27 Tetor -

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 05 Tet 18:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 5 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

349 EUR

Komuna: Tiranë
#Vjeshtë në Pragë, 5 Ditë €349
CEKI / PRAGE

27 Tetor - Vizitohen: Vjenë, Pragë, Bratisllavë dhe Budapest. Fjetje; 1 natë në Vjenë. 2 netë në Pragë dhe 1 natë në Budapest. Fluturimi me avion Ohër - Vjenë dhe Budapest - Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim