Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 FRANCE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 17 Sht 16:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

349 EUR

Komuna: Tiranë
Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349
FRANCE / PARIS


Paris: Nisja më 5 Shtator, 7 Tetor. - Vizitohen: Paris në Francë. Fjetje 2 netë në Paris, 1 natë në Bourg en Bresse, 1 natë në Zagreb, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim