Vjeshtë në Izrael, 5 Ditë €599

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 12 Sht 16:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Tiranë
Vjeshtë në Izrael, 5 Ditë €599
IZRAEL / TEL AVIV

Tel Aviv: Nisja më 26, 27 Nëntor. - Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Deti i Vdekur, Nazareth, Haifa. Çmimi 599 Euro përfshin: Vajtje-Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus, Fjetjen në Hotel me Mëngjeze dhe Darkat sipas programit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim