Vjeshtë në Barcelonë, 7 Ditë €329 4. SPANJE / BARC

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 12 Sht 16:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 5 260 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

329 EUR

Komuna: Tiranë

Barcelone: Nisja më 15 Shtator, 13 Tetor. - Vizitohen: Barcelonë, Montserrat, Nisë, Monte Carlo, Cannes, Marsejë, Milano. Fjetje 2 netë në Barcelonë, 1 natë në Rijeka, 1 natë në Nisë, 1 natë në Marsejë dhe 1 natë në Trieste. Udhëtimi me autobus Tiranë - Rijeka - Nisë - Barcelonë - Milano - Tiranë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim