VITI I RI NE ULQIN 149

149 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 25 Dhj 15:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Zbritje €5 për Rezervime deri më 26 Dhjetor.
Viti i Ri All Inclusive: Ulqin, 3 Ditë: Ishte €149 - Bëhet €144, Nisje 31 Dhjetor.
Hotel Holiday Village 4*S
- Fjetje 2 Netë,
- All Inclusive ( Mëngjese - Dreka - Darka dhe Pije pa kufizim gjatë gjithë qëndrimit)
- Darka Speciale e Vitit të Ri, Bufe, më 31 Dhjetor dhe 1 Janar, Muzikë live dhe Pije të përfshira.
- Pishinë e Brendshme me Ngrohje.
OPSIONALE: Shtesë për Tur Budva, Kotorr, Ulqin, Transportin Vajtje Ardhje €20
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
🍀2 Dite Meteora 50€ 50 EUR
☀Udhetime per #Festat e Nentorit me avion: 249 EUR
Rusi, #Ukrainë, #Poloni, #Republikat Balltike, 599 EUR
Java e Fundit e Super Turit me te kerkuar 📢 99 EUR
Në fillim