#Turi i Madh i #Anadollit, 8 Ditë €499

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 12 Sht 16:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 7 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Tiranë
#Turi i Madh i #Anadollit, 8 Ditë €499

1. Turqi

Nisje më 20 Shtator

Antalya

Calido Maris 5*UAI, SIDE, ANTALJA.

Pamukale

Kushasasi

Bursa

Stamboll
Hotel Aspen 4*
http://aspenhotelistanbul.com/

Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 499 Euro
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotele 3 dhe 4 yje për 7 netë qëndrimi.
4. All Inclusive në Antalya, Mëngjezet dhe darkat në të gjithë destinacionet e tjera.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim