Turet e #vjeshtes vijne me super OFerta..18 Shtato

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 12 Sht 16:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 5 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

349 EUR

Komuna: Tiranë
Turet e #vjeshtes vijne me super OFerta..18 Shtator, #Pragë – #Vienë – #Budapest – €349

18 – 22 Shtator
25 – 29 Shtator
02 – 06 Tetor
16 – 20 Tetor
27 Nentor – 1 Dhjetor (Festat e Nentorit)

►Në cmim për personin përfshihen:
– Transport vajtie – ardhje Tirana – Aeroporti Prishtines – Tiranes
– Fluturimi me avion Prishtine – Budapest – Prishtine
– Bagazhe 8 kg (çantë shpine me përmasa 40-30-20cm)
– Akomodimi per 2 nete ne hotel 3/4 yje ne Prage
– Akomodimi per 1 nate ne hotel 3/4 yje ne Viene
Akomodimi per 1 nate ne hotel 3/4 yje ne Budapest
– Mengjeset gjate qendrimit ne hotel
– Transporti dhe te shetitja ne Prage Budapest, Brastislave dhe Viene
– Ciceron ne gjuhen shqipe gjate vendeve qe do te vizitojme

► Pashaporta per kalimin e doganes. Kujdes mjeti i identifikues ( Pashaporta) nuk duhet te jete i dëmtuar ose i thyer dhe të ketë më shumë se 3 muaj afat nga skadenca.

Ne cmim nuk perfshihen:
– Drekat dhe Darkat gjate diteve te udhetimit
– Hyrjet në monumente, muzeume, parqe dhe Kalate
– Bagazhet ekstra (10 kg ose 20 kg)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim